Pastilky Tantum Verde

20 tvrdých pastiliek v balení

Nedovoľte, aby bolesť hrdla ohrozila vaše plány. Vráťte sa k svojim najbližším a najmilším s pomocou benzydamínu, ktorý prináša úľavu od bolesti, pričom zmierňuje zápal, ktorý ju spôsobuje. Vhodný pre dospelých a deti staršie ako 6 rokov.

  • Bojujú proti bolesti dvojitým účinkom

    Prináša vám úľavu od bolesti hrdla a zároveň sa dostáva priamo k zápalu, ktorý ju spôsobuje.

  • Jednoduché použitie na cesty

    Prináša úľavu od bolesti hrdla v pohodlnej liekovej forme tvrdých pastiliek.

  • Príchute pre každého

    Vyberte si z chutných príchutí: mentol, pomaranč a med, citrón a eukalyptus.

Vyberte si podľa svojej chute

Balenie

Príchuť 20 tvrdých pastiliek v balení

Kúpite tu

Na čo sa používajú?

Pastilky Tantum Verde sa používajú na úľavu od príznakov podráždenia a zápalu spojeného s bolesťou hrdla.

Ako účinkujú?

Liečivom, zložkou lieku Tantum Verde, ktorá zodpovedá za jeho účinok, je benzydamín. Benzydamín bojuje proti bolesti dvojitým účinkom: prináša úľavu od bolesti hrdla a zároveň sa dostáva priamo k zápalu, ktorý ju spôsobuje. V klinických štúdiách sa pri benzydamíne preukázalo, že zmierňuje bolesť hrdla a bolesť v ústnej dutine.

Ako ich mám používať?

Je potrebné, aby ste použili len jednu pastilku 3-krát denne. Deti vo veku 6 až 11 rokov musia používať liek pod dohľadom dospelej osoby.
Neprekračujte maximálnu odporúčanú dávku.
Ak do 3 dní nebudete pozorovať zlepšenie, porozprávajte sa so svojím lekárom.

Čo obsahujú?

Zložkami pastiliek Tantum Verde sú:
Mint: benzydamín, izomalt (E953), aspartám (E951), levomentol, monohydrát kyseliny citrónovej, citrónová príchuť, príchuť mäty, chinolínová žlť (E104) indigotín (E132).
Orange & Honey: benzydamín, izomalt (E953), monohydrát kyseliny citrónovej, pomarančová príchuť, medová príchuť, levomentol, draselná soľ acesulfámu, chinolínová žlť (E104), oranžová žlť (E110).
Lemon: benzydamín, izomalt (E953), aspartám (E951), monohydrát kyseliny citrónovej, citrónová príchuť, príchuť mäty, chinolínová žlť (E104), indigotín (E132).
Eucalyptus: benzydamín, izomalt (E953), draselná soľ acesulfámu, monohydrát kyseliny citrónovej, silica eukalyptu, levomentol, chinolínová žlť (E104), indigotín (E132).
Nepoužívajte Tantum Verde pastilky ak ste alergický na benzydamín alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek uvedených vyššie.

Referencie