Dedičstvo, ktorému môžete dôverovať

Slávime 50 rokov so zdravým hrdlom a ústami po celom svete.

Niektoré z najväčších príbehov na svete začínajú vedeckým objavom. Tento príbeh sa začína v roku 1967, kedy sa vedcom spoločnosti Angelini podarilo syntetizovať molekulu s protizápalovým účinkom. Čoskoro bola známa ako benzydamín a potom v 70. rokoch ako Tantum Verde. V súčasnosti je známa ako zavedený rad liekov proti bolesti v krku a ochoreniam v ústnej dutine a medzinárodne uznávaná pre svoje klinicky odskúšané výhody.

Úspešnosť lieku Tantum Verde by sme mohli merať v číslach. Skutočnosťou je, že je k dispozícii v takmer 70 krajinách na svete. Je podložený robustnou základňou klinických dôkazov. Alebo by sme ju mohli odmerať pomocou vecí, na ktorých nám skutočne záleží: smiech a úsmevy, piesne a rozhovory – všetko to, na čo potrebujeme zdravé hrdlo a ústa, aby sme naozaj čo najlepšie trávili čas s ľuďmi, ktorých milujeme.

Strávte kvalitný čas s tými, ktorí sú vám najbližší a najmilší. To je to, čo s hrdosťou chránime už viac ako 50 rokov.

 1. 1967

  Začína sa úspešný príheh. V spoločnosti Angelini bol pripravený benzydamín.

 2. 1972

  Globálny rast: v Taliansku sa uvádza na trh Tantum Verde vo forme perorálneho roztoku pred tým, ako rýchlo expanduje do iných krájín.

 3. 1982

  V inovácii sa pokračuje: uvedenie liekovej formy aerodisperzie.

 4. 1990

  Úľava od bolesti hrdla dosiahnutá ešte ľahšie pomocou uvedenia pastiliek na trh.

 5. 2020

  Slávime 50 rokov ako voľba č. 1 u zákazníkov a lekárov.

 • 1967
 • 1972
 • 1982
 • 1990
 • 2020

O nás

Spoločnosť Angelini Pharma je farmaceutická spoločnosť na svetovej úrovni a člen Angelini Group. Začínali sme v skromnom malom farmaceutickom laboratóriu v ​​Taliansku v roku 1919. Rýchlym napredovaním sa o storočie neskôr spoločnosť Angelini Pharma rozrástla na popredného medzinárodného hráča, ktorý pôsobí v 25 krajinách s viac ako 3 000 zamestnancami a s predajom liekov vo viac ako 70 krajinách sveta.
V spoločnosti Angelini Pharma pracujeme každý deň na tom, aby sme menili životy pacientov. Osobitne sa zameriavame na oblasti duševného zdravia (vrátane bolesti), centrálneho nervového systému, zriedkavých ochorení a voľnopredajných liekov. To, čo nás poháňa, je túžba ponúkať ľuďom, pacientom a ich blízkym nové lieky, ktoré zlepšujú zdravie aj kvalitu života.
V oblasti Consumer Healthcare je spoločnosť Angelini Pharma známa objavom a vývojom benzydamínu. Spoločnosť Angelini Pharma tiež zohrala priekopnícku úlohu vo vývoji antidepresív a liekov na úpravu nálady. Okrem toho sa neustále zaväzujeme hľadať nové možnosti liečby zriedkavých ochorení a epilepsie.