Tantum Verde trojitý účinok

Tantum Verde je liek na liečbu bolesti a zápalu hrdla, ktoré majú preukázanú trojitú účinnosť v jednej účinnej látke a dostupné v troch aplikačných formách. Tantum Verde rýchlo odstráni bolesť, lieči zápal a ničí baktérie a kvasinky.  

  • Ako Tantum Verde odstraňuje bolesť hrdla?

Tantum Verde je štruktúrne podobné lokálnym anestetikám (znecitlivujúcim látkam). Blokuje vedenie vzruchu, čím účinne znižuje bolesť spojenú so zápalom.

  • Ako Tantum Verde lieči zápal hrdla?

Tantum Verde ničí bunky, ktoré sprostredkovávajú zápalovú reakciu v hrdle. Tým zmierňujú príznaky zápalu, ako sú bolesť, začervenanie, pálenie, opuch a uľahčujú prehltávanie.

  • Ako Tantum Verde ničí baktérie a kvasinky v hrdle?

Tantum Verde má klinicky preukázaný baktericídny účinok na 110 tich bakteriálnych kmeňoch a fungicídny účinok na 20 druhov húb z rodu Candida ( kvasinky ), prostredníctvom priameho poškodenia cytoplazmatickej membrány kvasiniek.

Tantum Verde lieči bolesť a zápal hrdla rýchlo a efektívne. Tantum Verde účinkuje tromi silami, tromi aplikačnými formami a 4 príchuťami, jednoducho  3 x 3 plus 4

Tantum Verde dostať bez lekárskeho predpisu v lekárňach vo forme pastiliek, sprejov a roztokov.

Tantum Verde sa nesmie užívať pri precitlivenosti na účinnú látku alebo pomocné látky, počas dojčenia, okrem toho pastilky MINT a LEMON pri fenylketonúrii. V tehotenstve len po porade s lekárom.