Tantum Verde Spray a Tantum Verde Spray Forte

Tantum Verde Spray je osvedčený liek proti bolesti v hrdle v balení ako ústny sprej 30 ml. Používa sa pri zápalových ochoreniach v ústnej dutine a v hltane, pri mechanických a iných poraneniach, stomatochirurgických zákrokoch v ústnej dutine. Tantum Verde Spray Forte je 2x silnejší a účinnejší liek ako iné tekuté formy Tantum Verde určené proti bolesti v hrdle.

  • Prečo Tantum Verde Spray alebo Tantum Verde Spray Forte?

Tantum Verde Spray a Tantum Verde Spray Forte sú registrované voľnopredajné lieky s dlhodobo preverenou účinnosťou.

  • Výhody Tantum Verde Spray a Tantum Verde Spray Forte

Tantum Verde Spray a Spray Forte pôsobí na bolesť v hrdle trojitým účinkom – proti bolesti, proti zápalu a proti baktériám a kvasinkám. Tantum Verde Spray Forte a Tantum Verde Spray umožňujú cielenú aplikáciu priamo na miesto bolesti a zápalu. Balenie je v diskrétnom a elegantnom vyhotovení so sklopnou tryskou.

  • Dávkovanie a použitie Tantum Verde Spray a Tantum Verde Spray Forte

Tantum Verde Spray: Dospelí a deti od 12 rokov obyčajne 4 dávky do ústnej dutiny 3x denne, maximálne 8 dávok 6x denne. Deti od 6 do 12 rokov obyčajne 2 dávky 2x denne, maximálne 6x denne.

Tantum Verde Spray Forte: Dospelí obyčajne 3 dávky do ústnej dutiny 3x denne, maximálne 4 dávky 6x denne. Prípravok v tejto koncentrácii nie je určený pre aplikáciu deťom. Aplikácia sa vykonáva po jedle, interval medzi aplikáciami je 1,5–3 hodiny.